KONST / Litografier / Färglitografi 16066304
nr 1606 6304
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 302/360, Gröna Lund 2000, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 37x44 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 18 mars 2024
kl 20:45:37
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö